Maak kennis met het
bestuur van KLJ Stekene!

Een gemotiveerde bende leiding

Wil je ons een mail sturen? Dat kan! Als je iemand van het bestuur persoonlijk een mail wil sturen gebruik je zijn of haar persoonlijke mailadres, indien je algemeen het bestuur wil bereiken kan dit via allebestuur@kljstekene.be.

stuur ons een mail
Manten Tindemans

Hoofdleiding, gewestraadslid en technische dienst

manten@kljstekene.be
Sara Delva

Hoofdleiding en jeugdraadslid

sara@kljstekene.be
Cedric van Duyse

Technische dienst en drankverantwoordelijke

cedric@kljstekene.be
Rens Tindemans

Kassier, sportfeestverantwoordelijke en gewestraadslid

rens@kljstekene.be
Jarno Wauters

PR-verantwoordelijke, technische dienst, foto-verantwoordelijke en archivaris

jarno@kljstekene.be
Jonas De Strooper

Gewestraadslid, sportfeest- en drankverantwoordelijke

jonas@kljstekene.be
Stijn Buytaert

Sportfeestverantwoordelijke en redactie 't Gemakske

stijn@kljstekene.be
Pieter Heynderickx

Websiteverantwoordelijke

pieter@kljstekene.be
Karolien Buytaert

PR-verantwoordelijke, K-verantwoordelijke, foto-verantwoordelijke en redactie 't Gemakske

karolien@kljstekene.be
Romy Delva

Secretaris en EHBO-verantwoordelijke

romy@kljstekene.be
Kenny Michiels

Drankverantwoordelijke, kampverantwoordelijke, EHBO-verantwoordelijke en technische dienst

kenny@kljstekene.be
Anouk Laureys

Kassier en bestuursanimatieverantwoordelijke

anouk@kljstekene.be
Vincent Van Haute

Drank-, kledij-, prikbord- en materiaalverantwoordelijke

vincent@kljstekene.be
Ruben Stuer

Website- en sportfeestverantwoordelijke, kampverantwoordelijke en technische dienst

ruben@kljstekene.be
Nina Selis

Secretaris, redactie 't Gemakske, prikbord- en bestuursanimatieverantwoordelijke

nina@kljstekene.be
Ewald Tindemans

Sportfeestverantwoordelijke

ewald@kljstekene.be
Maarten Van Goey

Gewest- en jeugdraadslid, technische dienst

maarten@kljstekene.be
Lena De Roos

PR-verantwoordelijke en sportfeestverantwoordelijke

lena@kljstekene.be