Maak kennis met het
bestuur van KLJ Stekene!

Een gemotiveerde bende leiding

Twee jaar geleden hebben we afscheid moeten nemen van Tine Van Duyse als hoofdleidster. Sara Delva en Manten Tindemans namen vanaf september 2017 de taak van hoofdleiding over en delen de verantwoordelijkheid als duo.

Wil je ons een mail sturen? Dat kan! Als je iemand van het bestuur persoonlijk een mail wil sturen gebruik je zijn of haar persoonlijke mailadres, indien je algemeen het bestuur wil bereiken kan dit via allebestuur@kljstekene.be.

stuur ons een mail
Manten Tindemans

Hoofdleiding, jeugdraadslid en technische dienst

manten@kljstekene.be
Sara Delva

Hoofdleiding en jeugdraadslid

sara@kljstekene.be
Cedric van Duyse

Kassier, technische dienst en drankverantwoordelijke

cedric@kljstekene.be
Rens Tindemans

Secretaris, sportfeestverantwoordelijke en kampverantwoordelijke

rens@kljstekene.be
Jarno Wauters

PR-verantwoordelijke en archivaris

jarno@kljstekene.be
Jonas De Strooper

Gewestraadslid, sportfeest- en drankverantwoordelijke

jonas@kljstekene.be
Stijn Buytaert

Sportfeestverantwoordelijke en redactie 't Gemakske

stijn@kljstekene.be
Pieter Heynderickx

Websiteverantwoordelijke en technische dienst

pieter@kljstekene.be
Karolien Buytaert

K-, foto-, lokaalverhuur-verantwoordelijke en redactie 't Gemakske

karolien@kljstekene.be
Romy

EHBO-verantwoordelijke

romy@kljstekene.be